Tekne Turları

çıralı tekne turu

Güzellikleri yerinde keşfetme noktasında burada düzenlenen tekne turlarına katılabilirsiniz. Gerek Olympos koyları gerekse de Suluada için yapılmış planlama ile birlikte, tekne ile mükemmel bir gezinti sizi gerçekten rahatlatacaktır. Aslında aileniz için ve sevdiklerinizle birlikte sizin için mükemmel gösterecek burada karşımıza çıkmaktadır.

Bisiklet Turları

çıralı bisiklet turu

Portakal bahçeleri ve değişik ağaç seçenekleri ile birlikte yemyeşil bitki örtüsü burada dikkat çekiyor. Doğanın güzelliklerini yerinde keşfetmek ve aynı zamanda spor etkinliklerinden faydalanmak için, bisiklet turları size tavsiye edeceğimiz aktivitelerden biridir.

Olympos Antik Kenti

olympos antik kenti

Önemli bir tarihi ve kültürü yaşatan Olympos Antik Kenti, mutlaka ziyaret etmeniz gereken bir yer. Özellikle pansiyonumuzda konakladığınız süre içerisinde çok yakın mesafede olan antik kenti gezebilir ve tarihi hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Yanartaş (Chimerae)

yanartaş

Efsanelere konu olmuş Yanartaş, mutlaka görüp yerinde keşfetmeniz gereken noktalardan biri. İnsanların ömür boyu unutamadığı bu muazzam yer, görüntüsü ve yapısı ile dikkat çekmektedir. Hiç bitmek tükenmek bilmeyen alev gerçekten burada herkes tarafından görülmelidir.

Likya Yolu

likya yolu

Bu mükemmel doğal güzellikler arasında yürüyüş yapmak elbette ki önemli bir etkinlik ve aktivite. Bununla beraber tarihi yapısı çok önemli olan Likya yolunda yürüyüş yapmak istiyorsanız, burası sizin için kesinlikle doğru tercih olacaktır.

ATV Turları

Çıralı ATV Turu

Ekip halinde aynı zamanda güvenli bir şekilde ATV turlarına katılmak doğal güzellikleri yerinde keşfetmek için gerçekten mükemmel bir tercih. Yorulmadan eğlenceli ve rahat bir keşif adına bu aktiviteyi size tavsiye edebiliriz.

Sahil

Çıralı Sahil

Deniz kum ve güneş buluşmasının en muazzam görüntülerinden biri Çıralı sahilleri olarak karşımıza çıkıyor. Denize girmek ve etkinliklerden faydalanmak isteyen insanların eğlenceli zaman geçirmesi, buradaki imkânlar ile birlikte mümkün olmaktadır.

Hemen ARA
(0538) 448 09 93
Hemen YAZ
Whatsapp Ön Bilgi