Eliz inn Garden Çıralı

We all live in an age that belongs to the young at heart. Life that is becoming extremely fast,

Aktiviteler

Çıralı'da yapabileceğiniz aktivitelerden sadece birkaçı

Yeme-İçme

Kafeterya ve lokanta çeşitliliği ile birlikte, ihtiyaç duyduğunuz her saatte size yemek için gerekli kolaylıklar sağlanmaktadır.

Bisiklet Turları

Keyifli bir gün ve iyi bir tatil hedefleyen herkes için Çıralı'da çok geniş imkânlar var. Bisikletlerle buranın güzelliklerini daha yakından görebilirsiniz.

Yüzme

Olağanüstü güzel bir güneş altında bronzlaşmak mümkün olduğu gibi, dilediğiniz zaman denize girebilir ve keyifli vakitler geçirebilirsiniz.

Araç Kiralama

Rezervasyon fırsatları ile birlikte aracınızı dilediğiniz yerden olabilir ve uygun fiyatlı koşullarla birlikte ulaşım imkânından faydalanabilirsiniz.

Treeking

Başka yerde eşi benzeri bulunmayacak güzellikleri keşfetmek ve tarihi güzellikleri yerinde görmek için, yürüyüş turlarına katılmanız burada mümkündür.

Barlar

Değişik şekilde içecek ve ziyafet katkısı ile birlikte, eğlenceyi doruklarda yaşamak için hemen harekete geçmelisiniz.

Çıralı

Antalya’nın Kemer ilçesine bağlı olan Çıralı, aslında Ulupınar Mahallesi'nin göz alıcı bir mevki olarak karşımıza çıkmaktadır. Özellikle bu bölgede bulunan Olimpos Beydağları Milli Parkı doğal güzellikleri ile adını tüm dünyaya duyurulmuştur. Bölgedeki önemli turizm yatırımları ile birlikte, gerek kumsal ve deniz etkinlikleri gerekse de konaklama imkânları, bu bölgenin çok fazla insan tarafından ziyaret edilmesine neden olmaktadır. Turizmin geliştiği bu bölgelerde yeşil bir bitki örtüsü ve muhteşem bir görüntü mevcuttur.

Konaklama
Çıralı Pansiyon

Misafir Yorumları

Misafirlerimizin Eliz inn Garden hakkında yazdıkları yorumlar

Hemen ARA
(0538) 448 09 93
Hemen YAZ
Whatsapp Ön Bilgi